Archief

Zwaargewonde na aanrijding in Maassluis, bestuurder doorgereden

Op de Prins Mauritsstraat in Maassluis is zondagmorgen vroeg een persoon aangereden. De bestuurder van de auto ging er direct vandoor. Het slachtoffer is ter plaatse langdurig gereanimeerd en vervolgens in kritieke toestand naar het ziekenhuis vervoerd. Agenten hebben later in De Lier vier inzittenden van de betrokken auto aangehouden. De toedracht van het incident wordt onderzocht.

Op straat stonden drie jongens die volgens MediaTV mogelijk betrokken waren bij het incident, vermoedelijk vrienden van het slachtoffer. Zij hebben uiteindelijk warmtedekens gekregen. De aanrijding vond plaats in een bocht in een woonwijk. Omdat er weinig brokstukken lagen en hoge snelheid op die locatie onwaarschijnlijk lijkt, wordt onderzocht of de auto mogelijk opzettelijk over het slachtoffer is heengereden.

Grote inzet hulpdiensten

Drie ambulances, de brandweer en een traumahelikopter kwamen ter plaatse. Forensische opsporing verkeer zal onderzoek doen naar de toedracht.

Later op de dag laat fotopersbureau MediaTV weten dat het slachtoffer is overleden.

Categorieen:
Nieuws 112 Maassluis De Lier