Archief

Explosie bij voordeur Poeldijkse woning

Omwonenden van de straat Dwarsland in Poeldijk zijn maandagavond kort na 20.00 uur opgeschrikt door een explosie bij een woning. Voor zover bekend is daarbij niemand gewond geraakt. De gebeurtenis roept tal van vragen op.

Er was een explosief op de voordeur bevestigd, waardoor er bij de ontploffing een gat in de deur ontstond. Ook een deur van een auto liep schade op.

De woning waar het explosief is afgegaan stond 'te koop' en is inmiddels 'verkocht', zo leert een makelaarsbord. Het is nog niet bekend of de explosie voor de vertrekkende bewoners of voor de koper was bestemd.

De politie heeft een flink gebied met linten afgezet en is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de explosie. Er zijn nog geen verdachten aangehouden of betrokkenen geïdentificeerd.

Categorieen:
Nieuws 112 Poeldijk Westland