Archief
Media-TV

Media-TV

Drie jongens losten schoten in parkje Maassluis, politie zoekt getuigen

Er zijn zondagmiddag rond 16.00 uur daadwerkelijk schoten gelost in een parkje achter winkelcentrum Koningshoek in Maassluis. Dat bevestigt de politie. Een van de vermoedelijke daders, een 17-jarige Maassluizer, is aangehouden.

Een 15-jarige jongen liep op straat toen hij opeens drie andere jongeren op hem af zag komen, die al snel schoten op hem afvuurden. Het slachtoffer is snel weggerend en kon schuilen. De drie verdachten sloegen vervolgens op de vlucht.

Op basis van het signalement kon niet veel later een 17-jarige Maassluizer worden aangehouden. De politie sluit meerdere aanhoudingen niet uit, maar is nog wel op zoek naar getuigen. Wie iets heeft gezien of gehoord, kan contact opnemen via het nummer 0900-8844 of anoniem: 0800-7000. Mensen met camerabeelden uit de omgeving kunnen zich ook melden.

Het signalement van de twee overige verdachten:

Categorieen:
Nieuws 112 Maassluis