Archief

Ook in 2013 Rotterdampas voor Maassluizers

Inwoners van Maassluis met een laag inkomen, kunnen ook in 2013 gebruik blijven maken van de Rotterdampas. De gemeente heeft deelname aan de pas verlengd met nog eens een jaar. Met de pas kan tegen gereduceerd tarief deelgenomen worden aan meer dan 500 activiteiten in de regio Rotterdam.

Vorig jaar kochten ongeveer duizend Maassluizers de pas. Hij is voor alle inwoners te koop en kost 60 euro. Voor inwoners met een laag inkomen geldt een aanzienlijke korting. Hun kinderen kunnen de pas zelfs gratis krijgen.

De gemeente wil ook onder lage inkomensgroepen deelname aan maatschappelijke, culturele en sportieve activiteiten bevorderen. De pas is vanaf 11 februari 2013 verkrijgbaar en is geldig van 1 maart 2013 tot diezelfde datum 2014.

Categorieen:
Maassluis Algemeen